Equilibre³ mentor Katrien De Clercq

Heel wat mensen kloppen  bij me aan om enkele (of vele) kilo’s te verliezen.

Na een 20-tal jaren consultaties met het klassieke energiebeperket dieet waren het blijvend hongergevoel en soms beperkte  resultaat zowel voor mij als de betrokkene dikwijls ronduit frustrerend. 

Sinds mijn werkwijze is geëvolueerd naar een voedingsadvies op basis van 3 eetmomenten per dag, eventueel  ondersteund met Equilibre³  vervangmaaltijden (geen proteïnedieet), is er minder dieetstress en worden er  heel wat betere resultaten bereikt . En wat nog belangrijker is ook langer behouden.

Een gezond voedingspatroon in combinatie met goede leef- en bewegingsgewoontes zijn de basis van een gezond lichaam. 
Wondermiddelen bestaan niet, dus gaan we stap voor stap een haalbaar en realistisch doel achterna.

En werken we aan een levensstijl die je risico’s op de luxe-welvaartziekten vermindert en je levenskwaliteit verbetert.

Zelf volg ik ook regelmatig bijscholingen om je met de  nieuwste inzichten rond overgewicht, diabetes (suikerziekte), te hoge cholesterol, hart- en vaatziekten, ondervoeding, voeding bij zwangerschap, enz … met raad en daad bij te staan.

Lees zeker ook de verhalen van ErnaNadine en Siska.  

Ik ben lid van Vbvd, Codie en ingeschreven bij het RIZIV.

 

Afspraken gebeuren telefonisch of via mail. Ik heb geen vaste uren en ben flexibel, enkel in de week.

Meer info via www.eet-wijzer.be


View Equilibre3 Mentoren in a larger map

Poll

Hoeveel uur per nacht slaap je gemiddeld ?:
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Contact